Přepravní podmínky

  

  • Ve spolupráci s Českou poštou jsme pro Vás připravili dobírkovou službu v rámci ČR  "BALÍK DO RUKY", cena poštovného a balného je stanovena poplatkem 150,- kč. Nadměrné předměty ( kola, Tv ) poštovné 300,- Kč. 
  • Platba předem na účet poštovné 100,- Kč.
  • V případě zaslání zboží na uzemí Slovenské republiky, či Polska je balík zpoplatněn dle platného cenníku České pošty. (Na vyžádání zasíláme konečnou sumu k odsouhlašení na Vámi uvedený e-mail). V tomto případě je pladba spojená s poštovným hrazena předem na účet.
  • Pokud se rozhodnete pro osobní odběr a platbu v hotovosti, nabízené zboží bude po domluvě pro Vás připraveno k odběru na provozovně ul. Korunní 900/41, v Ostravě, Mar. Hory. Zboží bude blokováno 2 dny od uzavření objednávky, počínaje následujícím dnem (včetně sobot a nedělí) a to do 16:00 hod. Po té bude opět nabídnuto k prodeji.
  • Uvedené ceny platí pro nákup v našem E-shopu.

V případě, že si zákazník z nějakého důvodu zásilku nevyzvedne, může do 7mi dnů zažádat o opětovné zaslání, po předchozí úhradě celkové ceny zásilky (bez navýšení) na účet dodavatele s tím, že v této lhůtě musí dodavatele zažádat e-mailem. Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem vyzvednuta a ani v další lhůtě zažádáno o její zaslání (viz. výše), nebo bude vrácena z důvodů, které zavinil zákazník, může být v každém případě požadováno uhrazení vzniklých nákladů – manipulační poplatek (smluvní pokuta) ve výši 300,– Kč s DPH. Viz "Obchodní podmínky, bod 3".

 

Těšíme se na Vás!